Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Państwo.

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w zbieraniu TALENCIAKÓW dla naszej szkoły i całej społeczności. Udało nam się zgromadzić 4094 punkty, co wymieniliśmy na gry edukacyjno- integracyjne dla uczniów z klas 1-8 , które będą wykorzystywane przez nauczycieli  podczas godzin wychowawczych, na języku polskim, matematyce czy zastępstwach. Zdobyte punkty wymieniliśmy, także na zestaw piłek, które przydadzą się podczas lekcji w-fu czy zabaw indywidualnych na boisku.

Jeszcze raz dziękujemy za udział w akcji.

Dziękujemy również wolontariuszom z klas 7 i 8 za zaangażowanie w zbieraniu TALENCIAKÓW, skanowanie kodów i  uaktualnianie wyników na szkolnej  tablicy ogłoszeń.

Koordynatorzy akcji na terenie szkoły:
p. Anna Olborska i p. Katarzyna Michcik oraz Szkolne Koło wolontariatu

 

Odsłony: 78

Podobne wpisy