Print Friendly, PDF & Email

28 października 2017 r. wolontariusze z naszej szkoły- Krystian Ratajczyk, Julia Joachimiak, Marta Politańska, Aleksandra Grzelak, Zuzanna  Król, Marta Kopycka, Amelia Michalak, pod opieką p. Marty Piestrzeniewicz wzięli udział w XXIII kweście na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza przy ulicy Ogrodowejpołączonej z porządkowaniem zaniedbanych zabytkowych grobów. Hasłem przewodnim tegorocznej kwesty było ”Przywróćmy Pamięć”. Pomimo niesprzyjającej pogody uczniowie stawili się na zbiórkę odpowiednio przygotowani i gotowi do pracy, a powierzone im zadania wykonali wzorowo. Serdecznie dziękujemy za udział.

Specjalne podziękowania dla  Pana Krzysztofa Grzelaka za profesjonalną sesję fotograficzną w czasie trwania kwesty.

https://photos.app.goo.gl/Z4swHxYu4qbcSsU72

Odsłony: 19

Podobne wpisy