Zbliża się okres wakacyjny, w związku z tym Policja przeprowadza działania profilaktyczne, które mają na celu propagowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci i młodzieży w czasie wolnym od zajęć szkolnych.

Jedną z nich jest ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna na rzecz bezpieczeństwa osób przebywających nad wodą pn.: „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Chcąc promować wspomniane działania Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łodzi, organizuje piknik profilaktyczny -pn. „BEZPIECZNE WAKACJE 2022”. Event odbędzie się w dniu 21 czerwca br. na terenie obiektu rekreacyjnego „Arturówek”. O godz. 10:00, zapraszamy na niego grupy przedszkolne oraz szkolne (szkoły podstawowe).