Print Friendly, PDF & Email

Z radością informujemy, że tegoroczną laureatką VIII edycji  Ogólnołódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Skilful(er)” w kategorii klas VI otrzymała uczennica klasy VIc Natalia Koprek uzyskując I miejsce.

Finalistą ww. konkursu w kategorii klas VII został uczeń klasy VIIb Michał Nowicki.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 16 maja 2023r. w Szkole Podstawowej nr 109 w Łodzi, która była organizatorem tego konkursu.

Do konkursu przystąpiło 500 uczniów z łódzkich szkół podstawowych. Poziom trudności dostosowany został do poszczególnych poziomów nauczania w klasach IV-VII i składał się z IV etapów zarówno w formie pisemnej jak i ustnej. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu komunikacji, czytania ze zrozumieniem, napisania tekstu, wypowiadania się na określony temat, a także znajomością środków językowych i leksykalnych.

Serdecznie gratulujemy Natalii i Michałowi oraz życzymy dalszych sukcesów;)

Katarzyna Lubczyńska-Połeć
Anna Kubik

Odsłony: 214

Podobne wpisy