Print Friendly, PDF & Email

W poniedziałek odbyły się ostatnie zajęcia warsztatowe programu   „Szkoła dla Rodziców  i Wychowawców”. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu od 3 października do 12 grudnia.  Ku naszej radości Rodzice uczestniczyli w nich bardzo chętnie. Spotkania przebiegały w przyjacielskiej atmosferze, a oprócz realizacji treści programowych zawsze znalazł się czas na podzielenie się swoimi smutkami, radościam i wątpliwościami. Zajęcia te są  przeznaczone dla każdego rodzica, bo poruszane w czasie ich trwania tematy dotyczą wychowania każdego dziecka, a nie dziecka sprawiającego problemy.   Zachęcamy Państwa do zapisywania się na warsztaty w przyszłym roku szkolnym. Poniżej zamieszczamy cytaty z ankiet ewaluacyjnych uczestników  zajęć.  

„Każdy rodzic powinien mieć możliwość nauczyć się być dobrym i mądrym rodzicem. Jestem bardzo wdzięczna za te zajęcia.”

„Zajęcia tak ciekawie prowadzone, że stanowczo wydłużyłabym czas ich trwania. Dużo ćwiczeń, ważnych informacji bardzo pomocnych w codziennym życiu.” 

„Zajęcia bardzo pomagają być skutecznym i empatycznym rodzicem. Uczą w sposób praktyczny metod postępowania z dzieckiem. Pomagają poprawić relacje z dziećmi.”

„Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, poruszone kwestie niezwykle przydatne. W pełni spełniono moje oczekiwania.”

„Niby wiemy, a jednak nie wiemy. Otworzyły mi się oczy na  rzeczy oczywiste. Uświadomiłam sobie jak nieistotne dla mnie i drobne obiektywnie uwagi, potrafią zranić ukochaną osobę.”

„Zajęcia w „Szkole dla Rodziców” pozwoliły mi na usystematyzowanie, uporządkowanie wiedzy dotyczącej wychowania dzieci. W tej chwili skupiam się na pozytywach, staram się wczuć w sytuację dziecka, zachęcam do samodzielności. Jestem bardzo konsekwentna i staram się być dla swoich dzieci przyjaciółką.”

Dziękujemy Wam kochane Mamy. Było nam bardzo miło z Wami współpracować i cieszymy się, że wykorzystacie wiedzę i umiejętności, które Wam przekazałyśmy dla dobra Waszych Rodzin.               Prowadzące zajęcia: Jola Cyganek i MagdaKondek     

Odsłony: 21

Podobne wpisy