11 lutego 2020 r. obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. DBI 2020, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Naszym celem jest zachęcić wszystkich  uczniów do przestrzegania zasad obowiązujących  w Sieci oraz zaangażowania się w promowanie pozytywnych zastosowań Internetu.

Działania podejmowane przez naszą szkołę w tym dniu:

·        Konkurs na plakat dotyczący przewodniego hasła DBI 2020 „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

·        Apel dla klas IV – VIII

·        Przygotowanie wystawy prac plastycznych „Dzień Bezpiecznego Internetu 2020”

·        Przeprowadzenie godzin wychowawczych w klasa IV – VIII oraz pogadanek w klasach młodszych na temat: „Jak  bezpiecznie korzystać z Internetu i jak współtworzyć bezpieczny Internet”

Interesujące materiały znajdują się na stronie:

Sieci@ki.pl lub www.dzieciwsieci.pl