Print Friendly, PDF & Email

22 października 2019r. odbył się pokaz szkolnych talentów, który poprowadzili uczniowie klasy VII c – Wiktoria Paradowska i Jerzy Cepa. Uczestnicy pokazu zostali wyłonieni drogą wcześniejszych eliminacji. Swoje talenty prezentowali : z klasy I b – Roksana Stasiak, z klasy V b – Agata Rumińska, Kalina Lukoviny,  Wiktoria Stasiak i Nikola Odziemkowska,  z klasy VII a – Monika Nowicka, z klasy  VIII b – Oliwia Michalak, z klasy VI a Marta Majewska, z klasy IV b Zuzia Szajna i z klasy III a. Natalia Dębska, Hania Dobraniowska i Basia Potasiak. Koncert dostarczył bardzo przyjemnych emocji. Uczestnicy prezentowali wysoki poziom umiejętności, co doceniła życzliwa publiczność oklaskując wykonawców gromkimi brawami. Wszystkich chętnych zapraszamy za rok.

Odsłony: 33

Podobne wpisy