Sukcesy polonistyczne

12 czerwca 2015 r. odbyło się podsumowanie III Wojewódzkiego Konkursu Literackiego Wiedzy o Olimpiadach i Olimpijczykach. Miło nam poinformować o sukcesie Bartosza Pietrzaka, ucznia klasy V c, który jest laureatem I miejsca w kategorii wiersz.

 Serdecznie gratulujemy!

2 czerwca w Domu Literatury odbyło się uroczyste podsumowanie 7. edycji  Konkursu Ortograficznego Wędrówki z ortografią.  Konkurs pod patronatem Kuratora Oświaty organizuje Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. W etapie szkolnym tegorocznej edycji wzięło udział 37 szkół. Do eliminacji ogólnołódzkich I stopnia przystąpiło 100 uczniów, natomiast w eliminacjach ogólnołódzkich II stopnia uczestniczyło 23 uczniów. Z radością informujemy o sukcesie Hanny Pietruszewskiej - uczennicy klasy VI a, która zdobyła III miejsce. 

   Serdecznie gratulujemy!