"Z wizytą w baśniowych krainach" - konkurs międzyszkolny

                    24   marca  w   naszej  szkole  odbył  się  międzyszkolny  konkurs  dotyczący  znajomości  baśni,  znanych  i  nieznanych,  adresowany   do  uczniów  klas  III.     W  potyczkach  dotyczących  baśniowych  krain  przystąpiły  trzyosobowe  reprezentacje  ze  szkół podstawowych z Teofilowa. Konkurs składał się z pięciu rund, podczas których uczniowie musieli  wykazać  się  perfekcyjną znajomością utworów,  a  w  zadaniu  finałowym  uczestnicy  byli  zobligowani do  zareklamowania  wybranej   przez  siebie  baśni     i przygotowania quasi plakatu, co rzecz jasna, konkursowiczom nie sprawiło najmniejszej trudności.

LAUREACI:

I.miejsce - SP nr 3 w składzie: Wiktoria Baraniak, Oliwia Miskiewicz, Michał Parfimowicz,

II.miejsce – SP nr 48 w składzie: Krzysztof Bibik, Konrad Czerwik, Antoni Hokusz,

III.miejsce - SP nr 182 w składzie: Łucja Matyjak, Gabriela Zdziarska, Gabriela Buba.

                Przed uroczystym podsumowaniem konkursu przez pana dyrektora Sławomira Maciejewskiego uczniowie klasy VI a zaprezentowali swoim młodszym kolegom i koleżankom krótkie przedstawienie na podstawie baśni braci Grimm.