Zdrowe Wielkanocne Śniadanie
W środę 1 kwietnia 2026 roku zostało zorganizowane w naszej szkole Zdrowe Wielkanocne Śniadanie w formie szwedzkiego stołu dla wszystkich klas. Celem wydarzenia było promowanie zdrowego odżywiania oraz pokazanie uczniom, jak może wyglądać zdrowy talerz i dobrze zbilansowane śniadanie. Spotkanie było połączone z krótką prezentacją dotyczącą zasad zdrowego odżywiania i zdrowego talerza, tak aby uczniowie…

