Spotkanie autorskie z Natalią Rajczak w klasach trzecich

Po raz drugi w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z Panią Natalią Rajczak. Autorka książek „Pan Kejk. W poszukiwaniu psiego nieba” oraz „Pan Kejk i Frytka ze Wschodu” gościła tym razem klasach 3a i 3b.  
Uczniowie uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Panią Natalię, sprawnie odszyfrowali informacje na temat lektury, rozpoznawali akcesoria dla psów i pogłębiali wiedzę na temat opieki nad czworonożnymi przyjaciółmi. Autorka barwnie opowiadała o pisarskich inspiracjach i tajemnicach oraz uwrażliwiła na los porzuconych i skrzywdzonych zwierząt 
Trzecioklasiści przekazali dary dla Przytuliska Głowno – karmę, zabawki, miski, smycze i inne akcesoria potrzebne do opieki nad psami i kotami przebywającymi w schronisku. Każdy z uczniów otrzymał Certyfikat psiego przyjaciela, a chętni – autograf Autorki. Dedykacja z ważnym przesłaniem pojawiła się również książce „Pan Kejk  i Frytka ze Wschodu” z naszej biblioteki.  
Dziękujemy Pani Natalii Rajczak za ciekawe spotkania i liczymy na kolejne wizyty, a tych, którzy jeszcze nie znają przygód Pana Kejka,  zapraszamy do szkolnej biblioteki🙂 

Views: 165

Podobne wpisy