Print Friendly, PDF & Email

Kolejny rok szkolny 2023 / 2024 możemy uznać za zakończony…. Uczniowie, jak co roku, otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Niektórzy rodzice odbierali świadectwa za własne dzieci oraz pan Olczyk, który dumnie uśmiecha się do zebranych. Pani Grażyna Pankiewicz, wychowawczyni 6 a była na tę okoliczność fantastycznie ubrana. Jej biała spódnica w grochy przykóła uwagę wszystkich nauczycieli i uczniów. Na szczególne uznanie zasługują uczniowie, którzy otrzymali srebną tarczę za pięciokrotne świadectwa z wyróżnieniem. W tym roku dwie uczennice: Natalia Koperek oraz Wiktoria Drwięga otrzymały stypendium za bardzo wyską średnią oraz za ogromne zaangażowanie w różnorodne konkursy na terenie szkoły. Brawo! Pożegnaliśmy ze łzami w oczach ósme klasy. Będziemy za Wami tęsknić! Pamiętajcie o nas i wspominajcie nas serdecznie!

 

Odsłony: 101

Podobne wpisy