Print Friendly, PDF & Email

W piątek 17 listopada 2023 roku obchodzimy XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Święto to już na stałe wpisało się w kalendarz naszych imprez szkolnych.
Akcja ma zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.  Dużym zainteresowaniem cieszyła się część egzaminu ze skakanką lub z kozłowaniem piłki do koszykówki, w którym trzeba było wykazać się nie tylko świetną znajomością tabliczki mnożenia, ale również dobrą kondycją, świetną techniką skakania lub kozłowania oraz umiejętnością koordynacji aktywności fizycznej i intelektualnej. Tabliczką wiedzę można było również sprawdzić zdając egzamin pisemny lub egzamin online.

W akcji uczestniczyli uczniowie klas od 2 do 8. Łącznie 5 egzaminatorów przepytało 193 uczniów. Przed testem ze znajomości tabliczki mnożenia nie uchronili się również nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji. Każda osoba, która zdała egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia uzyskała odznakę Mistrza Tabliczki Mnożenia.

Mimo, że jednym poszło lepiej, innym może ciut gorzej, wszyscy są dzisiejszego dnia zwycięzcami, bo najważniejsze to świetna zabawa!

Gratulujemy zwycięzcom i bardzo dziękujemy egzaminatorom.

Odsłony: 136

Podobne wpisy