Print Friendly, PDF & Email

Dnia 30 listopada uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu uroczyście podsumowali akcję zbiórki darów dla podopiecznych Fundacji „Przytul Kota”. Celem Fundacji jest niesie pomocy, ochrona oraz poprawa warunków bytowania kotów wolnożyjących, bezdomnych, najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły udało się zebrać kilkadziesiąt kilogramów suchej i mokrej karmy oraz  różnego rodzaju smakołyków. Oprócz żywności dla zwierząt zebrano także potrzebne do pracy opiekunom jednorazowe rękawiczki.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którym los bezdomnych kotów nie jest obojętny.

Koordynatorzy zbiórki:

Katarzyna Michcik i Anna Olborska

wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu

Odsłony: 149

Podobne wpisy