Print Friendly, PDF & Email

 24 listopada klasy 8a i 8e spędziły cudownie czas w Warszawie. Wspólnie zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, by przypomnieć sobie i pielęgnować pamięć o Powstańcach Warszawskich. Niezwykłe muzeum, które oddaje atmosferę powstańczej Warszawy. Pokazuje nie tylko militarne dzieje 63 dni walk i życie codzienne ludności cywilnej, ale także opisuje powojenny terror komunistyczny. Mieliśmy również okazję spacerować po Łazienkach Królewskich. Pałacowo-ogrodowy zespół i piękne pawie stworzyły magiczny nastrój, przybliżając nas do świąt. Na koniec Warszawska Starówka. Zachwycała kolorowymi kamienicami i wyjątkową atmosferą wąskich uliczek oraz przepiękną choinką ustawioną w samym centrum starówki. Warszawa nas urzekła, muzeum chwyciło za serce a zimowa aura otoczyła magią świąt.

Odsłony: 207

Podobne wpisy