Print Friendly, PDF & Email

Dnia 26 października miało miejsce w naszej szkole bardzo ważne wydarzenie – Przegląd Piosenki Jesiennej pt.: “Śpiewamy dla Pani Jesieni”. Do udziału w tym konkursie zostały zaproszone najstarsze grupy z okolicznych przedszkoli. Mieliśmy przyjemność gościć w naszych murach dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 48, 148, 139, 30 i 123. W sumie zaprezentowało się w naszej imprezie z jesiennym repertuarem aż 11 grup przedszkolnych. Całość występów bacznie obserwowało i oceniało profesjonalne jury, które po zakończonym konkursie przyznało nagrody i wyróżnienia za najciekawsze występy. Wybór był niezwykle trudny, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki. Dzieci przedstawiły nie tylko niezwykle ciekawe wykonania piosenek o tematyce jesiennej, ale także zachwycały pięknymi strojami czy układami choreograficznymi. Całości festiwalu dopełnił występ gospodarzy konkursu czyli klasy 1a, która również zaprezentowała krótki jesienny recital. Nasz konkurs uświetniła wspaniałym tańcem akrobatycznym niezwykle zdolna uczennica naszej szkoły – Lena Komar z klasy 4a. Za organizację imprezy odpowiedzialni byli: p. A. Olborska, p. M. Kubacka, p. M. Supeł, p. M. Witek oraz p. P. Albrecht. Imprezę poprowadzili i opiekunami poszczególnych grup przedszkolnych byli wolontariusze z klas ósmych. 

Odsłony: 89

Podobne wpisy