Print Friendly, PDF & Email

W dniu 03.10.2022r. podczas trwającego EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie z języka angielskiego dla uczniów klas 7-8  posiadających opinię o dysleksji – MY SMALL VICTORY 2022. Organizatorem konkursu jest XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Łodzi. W konkursie wzięło udział 39 uczniów z 6 szkół podstawowych w Łodzi.

     Konkurs odbył się w formie online w formularzu MsForms. Test konkursowy składał się z 4 części, które obejmowały: – słownictwo, – gramatykę, – reagowanie językowe, – elementy wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego.

    Podobnie jak w roku ubiegłym nasza szkoła zajęła I miejsce :), a nasi uczniowie zajęli wszystkie „miejsca medalowe” w całym konkursie.

Oto wyniki:

I miejsce – Wiktor Kaszak 8d

II miejsce = Blanka Helbik 8a

III miejsce – Mateusz Beniak 8e

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Nauczycielki języka angielskiego

Odsłony: 82

Podobne wpisy