Print Friendly, PDF & Email

W dniu 28.09.2022r. klasa 7B i 8D wraz z wychowawczyniami panią Sylwią Dyrkacz i panią Katarzyną Michcik wybrały się na spektakl pod tytułem „Szalone nożyczki”.

Akcja spektaklu dzieje się w tytułowym salonie fryzjerskim „Szalone nożyczki”, którego pracownicy i klienci niespodziewanie zostają podejrzani o morderstwo słynnej pianistki.

Znakomita komedia ze świetną grą aktorską rozbawiła wszystkich do łez. Wspaniałym punktem przedstawienia było dochodzenie, w którym, jako widzowie, mogliśmy wziąć czynny udział! Możliwe było zadawanie pytań postaciom i wspólne odtwarzanie przebiegu wydarzeń, aby rozwikłać zagadkę. Aktorzy byli również bardzo otwarci w trakcie przerwy. Nawet udało się zrobić zdjęcie ze słynnym fryzjerem. Wycieczka była dla nas świetną rozrywką, a teatr opuszczaliśmy w znakomitych nastrojach.

Odsłony: 52

Podobne wpisy