Jedną z atrakcji podczas Pikniku Rodzinnego był Pokaz Mody przygotowany przez p. Stanisława Mikołajczyka i p. Katarzynę Lubczyńską – Połeć. W pokazie wzięli udział uczniowie z klas 1-8, którzy na czerwonym dywanie w rytmie muzyki prezentowali bardzo zróżnicowaną modę – stroje sportowe, suknie na bal, modę vintage, modę piżamową i wiele innych ciekawych propozycji. Wszyscy świetnie się bawili – zarówno prezentujący swoje stroje jak i licznie zgromadzona widownia – podziwiając uczestników pokazu i nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec wszyscy biorący udział w pokazie otrzymali z rąk organizatorów dyplomy i drobne upominki. II edycja pokazu na pewno będzie realizowana w przyszłym roku szkolnym.