Print Friendly, PDF & Email

3 marca 2020r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs angielsko-matematyczny „Lucky seven” dla uczniów klas VII szkoły podstawowej. Celem konkursu było  rozwijanie zainteresowań matematycznych, logicznego myślenia, czytania ze zrozumieniem w języku ojczystym oraz analizy tekstu napisanego w języku angielskim.

W konkursie wzięło udział  pięć szkół.  Konkurs składał się z siedmiu zadań o różnej punktacji. Każde zadanie rozwiązywane było podczas osobnej 7-minutowej rundy. Uczestnicy rozwiązywali zadania w parach.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Sportowa SP 3 w Aleksandrowie Łódzkim (Alicja Kaczmarek, Franciszek Witkowski)

II miejsce: SP 48 w Łodzi (Karina Madej, Michał Florczak)

III miejsce: SP 71 w Łodzi (Mateusz Eastham, Antoni Twardowski)
                    SP 40 w Łodzi (Jan Nadolny, Igor Gawroński)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

                                                                            Organizatorzy: nauczyciele matematyki

Odsłony: 23

Podobne wpisy