Print Friendly, PDF & Email

Nasi uczniowie: Marta Majewska (kl.IVa), Monika Nowicka (kl. Va), Oliwia Michalak (kl. VIb), Martyna Rybicka (kl.VIb), Karolina Banaszewska (VIIb),  Jerzy Cepa (kl.Vc) i Krystian Ratajczyk (kl.Vc) wzięli udział w XXVII Bałuckich Spotkaniach Recytatorów.

Najpierw uczyli się na pamięć wybranych utworów poetyckich, potem ćwiczyli ich interpretację w domu i w szkole oraz podczas cyklu warsztatów w Bałuckim Ośrodku Kultury „Na Żubardzkiej”.  

Następnie musieli zaprezentować się tam  przed Radą Artystyczną, a także licznie zgromadzoną publicznością. W ten sposób spośród ponad 70 przedstawicieli łódzkich szkół podstawowych wyłonionych zostało 12 najpiękniej recytujących. Wśród nich znalazły się dwie nasze uczennice – Marta Majewska i Martyna Rybicka, które zaproszono na wieczór poetycki „Refleksje i nastroje”, a przed nim także –  na kolejne warsztaty z reżyserem teatralnym Andrzejem Czernym oraz panią Dorotą Radziewicz – logopedą, reżyserem teatru dzieci i młodzieży.

Podczas wieczoru poetyckiego Marta i Martyna zaprezentowały się wspaniale, a publiczność nie żałowała im braw. Dziewczynki otrzymały też dyplomy oraz wspaniałe nagrody.

Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Odsłony: 11

Podobne wpisy