Print Friendly, PDF & Email

  29 maja 2018 r. odbył się pokaz szkolnych talentów tzw. „Droga do Gwiazd”. Poprowadzili go uczniowie klasy V c – Jerzy Cepa i Krystian Ratajczyk. Uczestnicy pokazu zostali wyłonieni drogą wcześniejszych eliminacji. Swoje talenty zaprezentowali:  z klasy II b –      Zuzia Szajna, Ania Kucińska, Ania Hokusz i Natalia Rzymska, z klasy III b – Wiktoria Stasiak, Nikola Odziemkowska i Agata Rumińska, z klasy IV a – Marta Majewska, z IV c – Tomasz Mackiewicz, z V a – Monika Nowicka, z V c – Natalia Kołodziejska i z VI b – Oliwia Michalak. Były to bardzo piękne prezentacje różnorodnego  tańca  od baletu przez akrobatykę do hip – hopu , a także śpiewu na bardzo wysokim poziomie. Pokazy te cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno występujących jak i samej widowni. Zapraszamy zatem za rok.                                         

                                                                   Organizator – Halina Tumińska

Odsłony: 38

Podobne wpisy