Print Friendly, PDF & Email

W dniu 8 grudnia 2017r odbyły się w naszej szkole eliminacje  do IV edycji międzyszkolnego konkursu języka angielskiego „Skilful(er). Adresatem konkursu są uczniowie szkół podstawowych klas IV – VII. Poziom trudności dostosowany jest do poszczególnych poziomów nauczania w klasach IV, V, VI i VII. Podczas 4  etapów tego konkursu uczniowie oceniani są  w zakresie czytania, słuchania, pisania i mówienia. Spośród 60 uczestników, którzy zmagali się z zadaniami na pierwszym etapie konkursu, do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Z klas VII:

1.     Agata Baranowska  VIIb

2.     Aleksandra Załuska VIIa

3.     Aleksandra Grzelak  VIIc

Z klas VI :

1.     Wiktor Marciniak VIb

2.     Monika Bis VIb

3.     Justyna Wilk VIb

4.     Antonii Hokusz VIa

Z klas V:

1.     Karina Madej Va

2.     Bartosz Zakrzewski Vc

3.     Wiktoria Paradowska Vc

4.     Monika Nowicka Va

5.     Daniel Kuraś Va

Z klas IV :

1.     Aleksandra Sławska IVc

2.     Bartosz Kukulski IVc

3.     Maria Szymczak IVc

4.     Jakub Otmanowski IVd

5.     Kacper Mikołajczyk IVd

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Odsłony: 12

Podobne wpisy