Print Friendly, PDF & Email

Konkurs polega na opracowaniu i wykonaniu gry planszowej odwołującej się do utworów z kanonu dziecięcej literatury.

*  Prace będą oceniane w dwóch kategoriach:

–        klasy I-III

–        klasy IV-VI

* Tematyka gry powinna nawiązywać do książek z dzieciństwa.                                                                           

*   Każda gra musi być pracą wykonaną wg własnego pomysłu, w formacie nie mniejszym niż A3, techniką dowolną, dla 2-4  graczy.                                                                                                                                                

*   Praca powinna zawierać elementy charakterystyczne dla gry planszowej, tj.: tytuł, prostą instrukcję, planszę, pionki, itp.                                                                                                                                               

*  Kryteria oceny: pomysłowość, samodzielność, estetyka wykonania.

Każda zgłoszona do konkursu gra powinna być opatrzona metryczką zawierająca dane: imię   i nazwisko autora oraz klasę.                                                                                                                         

Prace należy  dostarczyć organizatorkom konkursu – p. Justynie Pawlickiej bądź p. Monice Witek   do 10.03.2017 r  do świetlicy szkolnej.

                         SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

Odsłony: 14

Podobne wpisy