Print Friendly, PDF & Email

W dniu 2 grudnia 2016 roku przeprowadzono  w naszej szkole I etap międzyszkolnego konkursu języka angielskiego „Skilfuler”. Udział w tym konkursie mogli wziąć uczniowie z klas IV – VI. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem naszych uczniów. Spośród ponad 40 uczestników wyłoniono uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego i będą oni reprezentowali naszą szkołę w dn. 13.01.2017r w Szkole Podstawowej nr 58 w Łodzi.

Wyniki I etapu  konkursu:

Klasy IV

1.     Monika Nowicka – klasa IVa

2.     Karina Madej – klasa IVa

3.     Daniel Kuraś – klasa IVa

Julia Skiba – klasa IVc

Klasy V

1.     Wiktor Marciniak – klasa Vb

2.     Paweł Wiśniewski – klasa Va

3.     Antoni Hokusz – klasa Va

Klasa VI

1.     Hanna Graczykowska – klasa VIc

2.     Aleksandra Załuska – klasa VIa

3.     Aleksandra Grzelak – klasa VIc

Ewa Kupis – klasa VIb

                  Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie konkursu!

Odsłony: 32

Podobne wpisy