Print Friendly, PDF & Email

W dniu 29 listopada 2016 r. uczniowie z klasy VIc Aleksandra Grzelak i Szymon Srogosz reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie interdyscyplinarnym pt. „English is my passport” organizowanym już po raz siódmy przez Szkołę Podstawową nr 189 w Łodzi. Konkurs łączył znajomość języka angielskiego z wiedzą przyrodniczo – geograficzną. Zadania konkursowe miały formę zagadek, krzyżówek, quizów i rozsypanek. Ola i Szymek dzielnie walczyli zdobywając kolejne punkty na poszczególnych etapach konkursu. Spośród 16 łódzkich szkół nasza szkoła zajęła VI miejsce. Gratulujemy Oli i Szymonowi i życzymy dalszych sukcesów. Szczególne podziękowania kierujemy do taty Oli, który towarzyszył nam podczas konkursu, za poświęcony czas, zaangażowanie i piękne zdjęcia.

Odsłony: 7

Podobne wpisy