Print Friendly, PDF & Email

„Poezja to nie jest to, co się kurzy na bibliotecznych półkach, tylko to, co masz w sobie i co widzisz wokół siebie.(…)Im więcej człowiek ma w sobie, tym piękniejsze może pisać wiersze.”                   Danuta Wawiłow

Nasi uczniowie z pewnością mają wiele do powiedzenia i potrafią to ująć w słowa niezwykłe, poetyckie. Młodzi twórcy napisali po trzy wiersze, które wysłaliśmy do organizatora konkursu – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ozorkowie.1 grudnia 2016r. w zabytkowych wnętrzach biblioteki odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie. Z dumą zawiadamiamy, że wśród laureatów znalazło się aż troje naszych uczniów:

I miejsce – Kornelia Amroz kl. VIa

III miejsce – Olga Rosiak kl. Vb

Wyróżnienie – Krzysztof Bibik kl. Vb

Poeci zostali nagrodzeni m.in. tomikiem, w którym znajdują się wiersze wszystkich laureatów konkursu. Książka ta dostępna jest również w szkolnej bibliotece. Zapraszamy do lektury, a utalentowanym twórcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Odsłony: 13

Podobne wpisy