Co się wydarzyło jesienią w Samorządzie Uczniowskim?

  • ·        Samorząd Uczniowski klas IV-VI zorganizował w tym roku szkolnym następujące konkursy:

-         Jesienny kapelusz  (plastyczny),

-         Stanisław Moniuszko w Łodzi (fotograficzny),

-         Mój miś (plastyczny).

 

  • ·    Wszystkie klasy IV-VI zostały włączone do zainicjowanej przez SU akcji promującej kulturę w szkole i poza szkołą Mamy pociąg do dobrego zachowania. Mamy nadzieję, że wykonany przez Was pociąg będzie przypominał, że dobre maniery wszędzie i w każdej sytuacji są bardzo ważneJ

 

  •  24 listopada 2016 roku po trudach kampanii wyborczej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

         

                       Oto nowi reprezentanci społeczności szkolnej:

                       Przewodniczący: Andrzej Tomaszewski kl. Va

                       Zastępca przewodniczącego:  Krzysztof Bibik kl. Vb

                       Zastępczyni przewodniczącego: Martyna Rybicka kl. Vb

  • ·        Samorząd Uczniowski włączył się w obchody Święta Patrona.

 

  • ·        24 listopada odbyła się dyskoteka szkolna.
  •  

Wyniki jesiennych konkursów SU:

 

Wyniki konkursu

„Mój Miś” 

 I miejsce:      Kacper Łysik VI b

 

    II miejsce:     Amelia Michalak VI c

                        Marta Kopycka VI c

 

                                                            III miejsce:     Amelia Duda IVc

                     Maja Zielińska II d

 

Wyróżnienia: Stanisław Białkowski VIc

           Alicja Kurzyk IVc

                  Amelia Jędrzejczak Vb

  

Wyniki konkursu

„Moniuszko w Łodzi”

  

I miejsce:      Roksana Kociuba III d

                      Hanna Grodzka  VI c

 

       II miejsce:     Stanisław Białkowski VI c

                 Mateusz Zakęs Va

 

                                                           III miejsce:     Aleksandra Grzelak VI c

                          Antonina Szałwińska IVa

  

Wyniki konkursu

„Jesienny kapelusz”

  

I miejsce:      Kacper Łysik VI b

                  Monika Bis V b

 

     II miejsce:     Kacper Grabowski VI b

                       

                                                           III miejsce:     Olga Cichowicz V b

                        Martyna Rybicka Vb