Sukces Moniki Nowickiej w Powiatowym Konkursie Recytatorskim i Klaudii Gajdy w Powiatowym Konkursie Plastycznym

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica – Monika Nowicka z klasy Va zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Przystoi walczyć w obronie praw, wolności, ojczyzny”.

Sukces odniosła również Klaudia Gajda z klasy IIa, która zajęła

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „A to Polska właśnie…” .

Konkursy, w których wzięły udział Monika i Klaudia zorganizowane zostały  przez Sportową Szkołę Podstawową nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim w ramach VII Powiatowego Konkursu Patriotycznego.
Obu dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

View the embedded image gallery online at:
http://sp48lodz.pl/index.php/nasze-sukcesy#sigFreeId4427b4de4c

 

Sukces Krzysia Bibika w XX Wojewódzkim Konkursie Poetyckim

Uczeń klasy 6b Krzysztof Bibik otrzymał wyróżnienie w XX Wojewódzkim Konkursie Poetyckim im. K.K. Baczyńskiego. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ozorkowie. Laureaci odczytali swoje wiersze, tradycyjnie otrzymali też tomik ze wszystkimi nagrodzonymi utworami.  Jeden z tych tomików trafił również do naszej szkolnej biblioteki. Zapraszamy do czytania, a Krzysiowi życzymy dalszych sukcesów.

View the embedded image gallery online at:
http://sp48lodz.pl/index.php/nasze-sukcesy#sigFreeIddad23d8a13

Sukces Martyny Rybickiej w konkursie recytatorskim

20 października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi odbył się III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Orto - strofki". Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice, które przygotowały wiersze przybliżające zasady ortograficzne: Natalia Kołodziejska (klasa Vc), Marta Kopycka  (klasa VIc) oraz Martyna Rybicka (klasa VIb). Jurorzy szczególnie docenili pracę i talent Martyny Rybickiej, która zajęła I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

View the embedded image gallery online at:
http://sp48lodz.pl/index.php/nasze-sukcesy#sigFreeId4dff0b39f2

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

W środę 8 listopada 2017r. nasi uczniowie z klas V-VII brali udział w kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego. Spośród 28 uczestników do etapu rejonowego zakwalifikowały się następujące uczennice:

Agata Baranowska z klasy VIIb

Hanna Graczykowska z klasy VIIc

Aleksandra Grzelak z klasy VIIc

Aleksandra Załuska z klasy VIIa

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie, który odbędzie się 4 stycznia 2018r.

Sukcesy matematyczne

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach matematycznych naszych uczniów. W wojewódzkim konkursie „Z Pitagorasem na Ty” uczeń klasy VI b  - Kacper Wadas zajął III miejsce. Uczeń klasy VI c – Szymon Srogosz został finalistą tego konkursu. Konkurs był bardzo trudny, składał się z trzech etapów. Naszym uczniom udało się przejść bez problemów etap szkolny i dzielnicowy. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

View the embedded image gallery online at:
http://sp48lodz.pl/index.php/nasze-sukcesy#sigFreeId35163e668b