"Konkurs zadań logicznych 2017"

8 listopada 2017 roku odbył się szkolny „Konkurs zadań logicznych” dla klas IV-VI oraz eliminacje do międzyszkolnego konkursu dla klas siódmych „Lucky seven”.  Z klas czwartych do konkursowych zmagań przystąpiło 20 uczniów, z klas piątych 16 uczniów , a z klas szóstych 15 uczniów. W międzyszkolnym konkursie, który odbędzie się 29 listopada 2017 roku,  naszą szkołę będą reprezentowali: Kacper Wadas z klasy VII b i Szymon Srogosz z klasy VII c.

Wyniki „Konkursu zadań logicznych”

Klasa IV

I miejsce - Tomasz Mackiewicz  IV c

II miejsce - Aleksandra Sławska  IV c

III miejsce - Kinga Matuszewska IV d 

Klasa V

I miejsce – Monika Nowicka Va

II miejsce – Lilianna Domeradzka  Vc

III miejsce – Julia Wawarzyniak Vc

                     Krystian Ratajczyk Vc

 Klasa VI

I miejsce – Igor Zuba VI a

II miejsce – Abraham Kurc VI a

III miejsce – Krzysztof Antoniuk VI b