Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo!

Informuję, że w związku z istniejącym stanem epidemii nie jest planowane uroczyste zakończenie roku szkolnego w formie dotychczas stosowanej.

Świadectwa ukończenia nauki w roku szkolnym 2019/20 można odebrać w dniu 26.06.2020 r. w godzinach ustalonych w harmonogramie umieszczonym na stronie internetowej szkoły.

Proszę o odbiór tych świadectw najlepiej przez osoby dorosłe
w przypadku klas młodszych z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności takich jak: dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły, zachowanie odpowiednich odstępów, zabezpieczenie twarzy maseczka ochronną.

Jeżeli jest brak możliwości obioru świadectwa w wyznaczonym terminie, to istnieje możliwość jego odbioru w trakcie przerwy wakacyjnej w godzinach pracy sekretariatu szkoły lub w trakcie rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/21, we wrześniu 2020 r.

 

Sławomir Maciejewski

 

Harmonogram

 

Wejście przy Sali gimnastycznej:

Sala gimnastyczna godz. 9.00

Klasa VIII a – SAJAK ELŻBIETA

Sala gimnastyczna godz. 10.00

Klasa VIII b – KUBIK ANNA

 

Wejście główne do szkoły:

Godz. 10.00

1.      VII a – PANKIEWICZ GRAŻYNA                               – sala 1

2.      VII b – OLBORSKA ANNA                                          - sala 2

  3.      VII c – SZYMAŃSKA MAŁGORZATA                         - sala 3

Godz. 10.30

  1.      VI a – KRZESIŃSKA AGNIESZKA                            - sala 1

  2.      VI b – KAŁUŻNA ILONA                                            - sala 2

3.      VI c – PAWLICKA JUSTYNA                                    - sala 3

   4.      VI d -  LUBCZYŃSKA POŁEĆ KATARZYNA            - sala 4

Godz. 11.00

1.      IV a – POSPIESZYŃSKA EWA                                 - sala 1

   2.      IV b – DYRKACZ SYLWIA                                         - sala 2

3.      III a – MADEJ RENATA                                             - sala 3

4.      III b – FICHNA ANNA                                                - sala 4

     5.      III c – JÓŹWIAK EWA                                                - stołówka

Godz. 11.30

1.      V a – LEŚKIEWICZ PIOTR                                       - sala 1

2.      V b – OLCZYK BEATA                                             - sala 2

 3.      V c – MALINOWSKI MICHAŁ                                 -  sala 3

4.      V d – MICHCIK KATARZYNA                                  - sala 4

    5.      V e – SUPEŁ MAGDALENA                                     - stołówka

Godz. 12.00

1.      I a – KUBACKA MARTA                                            - sala 1

2.      I b – SIKORA EMILIA                                                - sala 2

3.      II a – KOWALCZYK MARIA                                      - sala 3

4.      II b – SOBAŃSKA EWA                                            - sala 4