Pomoc i profilaktyka - Zdrowie

Pomoc i profilaktyka - Zdrowie

 

http://dietetykfitmed.pl/blog/index.php/zdrowe-napoje-dla-dzieci/

https://dopalaczeinfo.pl/strony/dopalacze

„ Dzień Głośnego Czytania ze Słodziakami”

Dnia 8.11.2019 r w naszej szkole odbył się „Dzień Głośnego Czytania ze Słodziakami” dla uczniów z klas I-III. Dekoracje sali zdobiły drzewa wykonane z recyklingu. Do dekoracji wykorzystane zostały: karton, sklejki, oraz obumarłe gałęzie drzew. Wydarzenie szkolne rozpoczęło się od przedstawienia. Na sale wbiegły dzieci w roli moli książkowych oraz wróżka - nauczycielka świetlicy. Przedstawienie przeplatane było wystąpieniem p. bibliotekarki, która odczytała wszystkim dzieciom fragment książki z Gangu Słodziaków. Następnie p. bibliotekarka zadała pytania publiczności dotyczące przeczytanego fragmentu. Moliki książkowe zaśpiewały  piosenkę pt. „Oto jeż”. Kolejnym punktem programu była pogadanka zaproszonego gościa p. Beaty Olczyk  dotycząca dbałości o środowisko. Dzieci miały możliwość segregacji śmieci do odpowiednich koszy. Na uroczystość przybyła też pani Dorota Matusiak z Policji, która  zwróciła uwagę na różne aspekty bezpieczeństwa. Całość imprezy uwieńczyła przysięga złożona przez mole książkowe oraz rozdanie nagród z konkursu „ Drzewo Gangu Słodziaków.”  

View the embedded image gallery online at:
http://sp48lodz.pl/index.php/aktualnoscisp48#sigFreeId6a387b7733
                                                                                                                    

Pomoc i profilaktyka - Pomoc

Pomoc i profilaktyka - POMOC

 

Ważne telefony !

 

IV Ogólnołódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Dnia 5.11.2019 r. w SP 204 odbyły się przesłuchania do IV Ogólnołódzkiego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowała klasa 3 c z wiązanką pieśni patriotycznych oraz Oliwia Michalak z klasy 8 b śpiewająca a capella 2 pieśni: „Biały krzyż” i „Miejcie nadzieję”.

Zostaliśmy laureatami!  Zaproszono nas do wzięcia udziału w koncercie galowym, który odbył się 8 listopada 2019 roku. Oliwia Michalak zdobyła I miejsce w kategorii solistów, a klasa 3 c II miejsce w kategorii zespołów. Publiczność była zachwycona, nagrodziła nasze występy gromkimi brawami i gratulacjami.

 

View the embedded image gallery online at:
http://sp48lodz.pl/index.php/aktualnoscisp48#sigFreeIdfce78cc3c5

Czytaj więcej: IV Ogólnołódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej