Bieżące ogłoszenia

Szanowni Państwo,

2 maja 2022 roku jest zaplanowanym dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Zajęcia w szkole nie odbywają się. Proszę o poinformowanie do 29 kwietnia 2022 roku wychowawców o ewentualnej potrzebie korzystania z zajęć opiekuńczych uczniów klas I-III.

Zebrania z rodzicami uczniów klas ósmych odbędą się 10,11 maja 2022 roku.

Zebrania z rodzicami  uczniów klas I-VII odbędą się 17,18 maja 2022 roku. Dokładne terminy będą przekazane przez wychowawców klas.

Do dnia 17 maja 2022 roku będą wystawione uczniom zagrożenia oceną niedostateczną       z przedmiotów. Przekazane zostaną też informacje o ewentualnym nieklasyfikowaniu.

Drzwi otwarte

Informacja dotycząca zmiany daty konsultacji i zebrań.

W związku ze zmianą organizacji pracy w naszej szkole najbliższe konsultacje odbędą się    5 kwietnia 2022 roku w godzinach 17-19.

Termin zebrań z rodzicami zaplanowanych w kwietniu został przesunięty na początek maja. O dokładnym terminie poinformujemy w najbliższym czasie. Za zmiany przepraszamy.

Drzwi otwarte 7 kwietnia 2022 roku

Szlachetna Paczka 2021

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ SZLACHETNA PACZKA 2021

W dniach  17.11 2021- 10.12 2021 na terenie Naszej szkoły odbyła się akcja charytatywna SZLACHETNA PACZKA.

Udało się  sprostać wszystkim potrzebom wybranej- trzyosobowej rodziny.

Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu oraz wielkiej dobroduszności  Państwa oraz uczniów  udało się zebrać środki na zakup 1 tony opału, oraz dokupienie rzeczy, których brakowało. W sumie zebraliśmy 2800 zł.

Spakowaliśmy  42 pudełka zawierające  żywność długoterminową, chemię domową, odzież , poduszki, kołdry i koce oraz obuwie , a także sprzęty służące do higieny osobistej oraz porządków w domu: wiadro z mopem,  małe Agd – odkurzacz , opiekacz 3 w 1 oraz maszynka do strzyżenia.

Udało się spełnić marzenia Pań o pięknej biżuterii- otrzymały kilka pięknych kompletów- oraz marzenie Pana o kapciach.

Na terenie szkoły akcję zorganizowały : Pani Magdalena Supeł, Pani Anna Olborska, Pani Marta Kubacka oraz Pani Agnieszka Fronczek- Kwarta.

Uczniami wspierającymi organizację akcji na terenie szkoły byli wolontariusze- uczniowie z klas: 7e, 8a, 8b, 8c i 8d- w sumie było to 50 osób, które każdego dnia trwania akcji wywiązywały się z wyznaczonych zadań na terenie szkoły.

Jeszcze raz jako organizatorki

Z CAŁEGO SERCA  pragniemy PODZIĘKOWAĆ  Państwu

za ogromne zaangażowanie w akcję. Zapraszamy do obejrzenia foto relacji z Naszych działań.

View the embedded image gallery online at: