Zasady nauki zdalnej uczniów klas I-III

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

W związku z wydanymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora informujmy, iż dnia 18 stycznia 2021 roku:

Uczniowie klas 1-3 powracają do nauki stacjonarnej w szkole.

Uczniowie klas 4-8 powracają do nauki zdalnej.

Organizacja nauki w klasach 1-3  poniżej:

Zasady nauki zdalnej uczniów klas I-III na terenie Szkoły Podstawowej nr 48 w Łodzi w okresie od 18.01.2021 r.

Plan lekcji dla klas I-III obowiązujący od 18 stycznia 2021 roku

Mikołajki na lekcji języka niemieckiego

Każdego roku, w czasie adwentu, 6 grudnia świętujemy Mikołajki. Tego dnia w państwach niemieckiego obszaru językowego Święty Mikołaj obdarowuje dzieci mały prezenta i słodkościami chowając je w buty lub skarpetki wystawiane w przeddzień Mikołajek poza drzwi domów lub pokoi. Z tej okazji uczniowie klas VII i VIII wykonali prace plastyczne.

View the embedded image gallery online at:

Uroczystość ślubowania klas pierwszych

Dnia 23.10.2020 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji szkoły, swoich wychowawców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Następnie Dyrekcja dokonała aktu pasowania na uczniów. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Pierwszaki, cieszymy się, że jesteście już uczniami, życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia.

View the embedded image gallery online at:

Czytaj więcej: Uroczystość ślubowania klas pierwszych

Łódzki Budżet Obywatelski 2020/2021

Projekt zgłoszony do ŁBO dotyczący naszej SP48, jest projektem ponadosiedlowym.

L081

W tym roku każdy Mieszkaniec Łodzi (każda osoba mieszkająca w Łodzi, nie musi być zameldowana w Łodzi, może to również być osoba nieletnia) będzie mógł oddać 5 głosów na projekty osiedlowe (do wyboru maksymalnie dwa osiedla) oraz 5 głosów na projekty ponadosiedlowe. Głosowanie prowadzone jest przez internet, na stronie www.lodz.pl/bo w dniach: 6 listopada - 30 listopada 2020 roku piątek – poniedziałek.

Głosowanie w formie papierowej odbędzie się w dniach: 6 listopada - 16 listopada 2020 roku piątek – poniedziałek. Karty do głosowania można pobrać pod linkiem poniżej lub skorzystać z gotowych kart do głosowania dostępnych na terenie SP48 w sekretariacie.

KARTA DO GŁOSOWANIA

INSTRUKCJA GŁOSOWANIA

Dziękujemy za Wasze głosy

Zmiana adresu e-mail szkoły

Informujemy, iż adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. nie jest już aktywny.

Wszelką korespondencję należy kierować na aktualny adres e-mail:

Korespondencja z Rodzicami uczniów naszej szkoły odbywa się za pomocą dziennika Librus. W Librusie zamieszczane są na bieżąco komunikaty
i informacje dotyczące pracy szkoły.